Pre spoločnosti

Ako začať spoluprácu

“Sme spoľahlivý partner pre Vaše projekty, dajte nám o sebe vedieť.”

Čo stojí za nami?

Sme tím profesionálov s vysoko nadštandardnými softwarovými a technologicko-výrobnými prostriedkami. Práve toto spolu s našimi skúsenosťami /od r.1992/ dáva našim partnerom istotu vysokej kvality a výbornej ceny.

My vyrábame a inštalujeme, my nepredávame!

/ My nevyrobíme niečo a potom čakáme či sa to bude niekomu páčiť a kúpi to od nás. My vás najskôr počúvame, vaše požiadavky prenesieme na výkres a potom začneme vyrábať to čo naozaj potrebujete. A to je rozdiel. /

Výhody spolupráce s nami

Na začiatku spolupráce vám ponúkame:

Spôsob našej práce

My nepredávame – my vyrábame. Iný niečo vyrobia, „dajú do výkladu“ a čakajú či sa to bude niekomu hodiť. My vás najskôr počúvame. Vaše požiadavky prenesieme na výkres a potom začneme vyrábať. Vyrábame presne podľa vašich želaní. Dostávate čo naozaj potrebujete. My vyrábame a inštalujeme.

Dlhoročné skúsenosti.

Sme tím profesionálov s vysoko nadštandardnými softwarovými a technologicko-výrobnými prostriedkami. Práve toto spolu s našimi skúsenosťami /od r.1992/ dáva našim partnerom istotu vysokej kvality a výbornej ceny. Od každého z nás môžete očakávať pružnosť, zodpovednosť, komunikáciu a zručnosť. Od našich výrobkov spoľahlivosť, kvalitu a dlhú životnosť.

Naše technológie a výroba

Vysoký stupeň technologického a softwarového vybavenia výrazným spôsob ovplyvňuje celý proces výroby a dodania produktu. Technologické inovácie prinášajú výhody nielen výrobnej spoločnosti, ale aj zákazníkom takejto spoločnosti.
Sofistikované výrobné technológie majú pre zákazníka najmä tieto výhody:

  • neporovnateľná kvalita na výstupe
  • presnosť produktu
  • vyššia variabilita / väčšie možnosti pri výbere/
  • rýchlosť výroby
  • spoľahlivosť
V spoločnosti ZAMA interiér sú používané najmodernejšie technológie a software. Výrobný proces je realizovaný na poloautomatických linkách a strojoch /Holzma/, pri ktorých je nutný len minimálny zásah pracovníkov. Proces je riadený softwarom /Imos/, ktorý dokáže naprojektovaný objekt poslať po sieti do linky, ktorá je schopná identifikovať v sklade požadovaný materiál a opracovať ho do požadovaných rozmerov.

Vďaka tomu dokážeme zákazky spracovať rýchlejšie, minimalizujeme chybovosť a nepodarky, ktorým sa pri ručnej výrobe len ťažko vyhýba.

ZAMA - OFFICE | Kancelárie, kancelária na mieru.
ZAMA - OFFICE | Kancelárie, kancelária na mieru.

Záruky

Spoločnosť ZAMA interiér svojim klientom ponúka nadštandardnú záruku – 5 rokov.

Uvedená záruka vychádza z tradície spoločnosti a je podporená zodpovedným výberom dodávateľov jednotlivých komponentov pre výrobu nábytku.

Podmienky záruky sú súčasťou obchodných podmienok.

Partneri:

ZAMA - OFFICE | Kancelárie, kancelária na mieru.

Kontaktujte nás

Chcete dokonalý interiér? Nájdete ho u nás!

Kontakt